FIRMA

 

Witam serdecznie ma mojej stronie zainspirowanej potrzebami moich klientów.

 

     

Od ponad 15 lat pracuję z wieloma galeriamii, gromadzącymi prace wielu artystów różnorodnych technik malowania i wszechstronnej tematyce. Z nich wybieram obrazy do wystroju wnętrz klientów indywidualnych oraz firm. Wieloletnie doświadczenie, oraz bogata oferta obrazów olejnych sprawia, że trafiają do gustu klientów i doskonale harmonizują z wystrojem wnętrz ich mieszkań, oraz miejsc w których spędzają czas.

 

Obrazy abstrakcyjne do nowoczesnych wnętrz są malowane w różnorodny sposób, często farby są nakładane wielokrotnie co sprawia,że efekt jest niezwykły. Architektura zawiera obrazy od stylowych, realistycznych, poprzez impresjonizm do bardzo nowoczesnych. W ofercie są dostępne obrazy czarno-białe, oraz o bardzo żywej barwie. Dostępne są pejzaże miast takich jak Wenecja, oraz starówki polskie i europejskie. Kwiaty i pejzaże oferowane w bogatej kolorystyce i różnorodnych stylach zadowolą w pełni każdego. Wiele impresjonistycznych obrazów śródziemnomorskich cieszących się ogromnym powodzeniem.

 

 

Na życzenie klienta oferuję kopie znanych na świecie artystów , które można zamówić w dowolnym formacie i technice, Specjalnie dla CIEBIE mogę dostarczyć obraz w wymarzonym klimacie i kolorystyce. Pomagam w doborze ram do obrazów oraz proponuję aranżacje obrazów we wnętrzu pomieszczeń. Obrazy to wspaniały prezent dla znajomych i najbliższych , który zawsze pozostanie w ich pamięci.